Nobel Tower to energooszczędny, inteligentny, „zielony”, przyjazny dla zdrowia biurowiec. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do znacznego zredukowania zużycia energii oraz umożliwiające racjonalne gospodarowanie odpadami i zasobami naturalnymi.
Na powierzchni ponad 13 000 m kw. powstały nowoczesne pomieszczenia usługowe, laboratoryjne i sale konferencyjne. W Nobel Tower 4 000 m kw. powierzchni zajmują wyróżniające się najwyższym standardem biura do wynajęcia. Powierzchnie biurowe można dowolnie aranżować, wykorzystując w tym celu modułowe ściany.

Biura do wynajęcia są kompleksowo wyposażone, a w ich sąsiedztwie wyznaczono miejsca na łazienki oraz aneksy kuchenne. Podobnie jak innego rodzaju lokale do wynajęcia znajdujące się w budynku, tak i na powierzchniach biurowych zastosowano rozwiązania pomocne dla osób niepełnosprawnych. Wśród innych udogodnień charakteryzujących lokale do wynajęcia w Nobel Tower, można wspomnieć o systemie indywidualnej klimatyzacji oraz doskonałym oświetleniu wnętrz.

Twórcą projektu biurowca Nobel Tower jest Piotr Z. Barełkowski. Głównym założeniem architekta było stworzenie budynku cechującego się niestandardową, ale przy tym jak najbardziej atrakcyjną i elegancką formą. Bryła biurowca ma charakter bioniczny i w ten sposób wyraża ideę przewodnią, jaką niesie ze sobą obiekt. Jest to innowacja i ekologia, którą najlepiej wyraża harmonia zaistniała pomiędzy Nobel Tower a jego zabytkowym otoczeniem.

•    powierzchnia całkowita budynku ok. 13 500 m2
•    powierzchnia biurowa ok. 4000 m2
•    powierzchnia specjalistyczna: laboratoria różnego typu ok. 1650 m2
•    przykładowa powierzchnia jednej kondygnacji ok. 550 m2
•    lokale usługowe na parterze
•    14 średnich i małych sal konferencyjnych
•    modułowa sala konferencyjna na ponad 100 osób

 

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

nagroda

ue