Organizacja konferencji wideo Poznań

Sala do wideokonferencji musi posiadać nowoczesne wyposażenie, które znacząco usprawni pracę firmom i dodatkowo podniesie ich prestiż. W naszym centrum konferencyjno-szkoleniowym w Nobel Tower dbamy o najwyższą jakość urządzeń wizualnych oraz właściwe nagłośnienie pomieszczeń. Dysponujemy profesjonalnym systemem audio i wideo, który pozwala na organizację wielu spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.

Sala do konferencji wideo w Poznaniu

Nasz biurowiec znajdujący się w sercu poznańskich Jeżyc oferuje na wynajem sale przeznaczone do wideokonferencji. Posiadamy innowacyjną technologią, która umożliwia przeprowadzenie jakościowej komunikacji pozbawionej zakłóceń większej grupy ludzi. Dysponujemy monitorami interaktywnymi, projektorami interaktywnymi, nagłośnieniem, właściwym oświetleniem. Poza najnowszą technologią udostępniamy naszym klientom pomysłowe, modne oraz elastyczne sale konferencyjne, które przeznaczone są do organizacji spotkań, w których mogą brać udział grupy do 120 osób, grupy do 25 osób oraz grupy do 10 osób.
W Nobel Tower znajduje się 11 różnorodnych sal szkoleniowych, w których każdego miesiąca odbywa się niemalże 150 spotkań. Znajdujemy się w niewielkiej odległości od Dworca Głównego oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, a komunikacja prowadząca do nas jest mocno rozwinięta, dzięki czemu dotarcie do organizowanej u nas wideokonferencji nie sprawia problemu nawet osobom spoza centrum wielkopolski.

Wynajem sali do wideokonferencji

Sale konferencyjne mogą być przeznaczone do przeprowadzania rozmów wideo bez względu na ich wielkość. Istotnym jest zastosowanie właściwego sprzętu, który pozwoli zapewnić odpowiednie warunki podczas organizowanej wideokonferencji. W trakcie projektowania sal do wideo rozmów należy wziąć pod uwagę:

  • akustykę i rozmieszczenie terminala – zastosowane panele akustyczne rozpraszają odbijanie fal dźwiękowych. Jest to ważne podczas wideokonferencji, ponieważ dźwięki odbijające się od ścian zagłuszają rozmowę. Istotną kwestią jest również umieszczenie terminala wideokonferencyjnego – nie należy ustawiać go naprzeciw drzwi, by osoby wchodzące lub wychodzące z sali nie przeszkadzały podczas trwania rozmowy,
  • odpowiednie oświetlenie i tło – pomieszczenia służące do przeprowadzania wideokonferencji muszą posiadać bardziej rozbudowane oświetlenie. Barwa światła również ma znaczenie – nie powinna być ani zbyt ciepła, ani zimna. Stanowiska pracy wyposażone są w standardowe oświetlenia o mocy 500 luxów, natomiast sala do wideokonferencji powinna posiadać zwiększone natężenie o 200 luxów. Kolorowe tło może nie być odpowiednie w tego typu pomieszczeniach, ponieważ może negatywnie wpływać na koncentrację podczas rozmowy. Lepsze są stonowane szare lub białe odcienie ścian.
  • prawidłowe nagłośnienie – nagłośnienie sufitowe musi być ustawione w odpowiedniej odległości od mikrofonu sufitowego, by uniknąć sprzężeń. Głos, który dochodzi z góry podczas rozmowy, czyli nienaturalnego kierunku, może również stanowić pewne zakłócenie. Głośniki warto zamontować w pobliżu monitora, wówczas dźwięki będą dochodzić od strony rozmówcy.

Sala do wideokonferencji – Poznań

Zapraszamy do wynajęcia naszej Sali wideokonferencyjnej, wyposażonej w nowoczesny oraz właściwie dostosowany sprzęt. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy, w przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

nagroda

ue