Powierzchnie pod gabinety medyczne Poznań

W Nobel Tower znajdują się powierzchnie medyczne na wynajem, zapewniające odpowiednio przygotowane powierzchnie zgodnie z ustalonymi normami wnętrz o profilu medycznym. Dzięki nim nie tylko pacjenci, ale również pracownicy czują się komfortowo, a ich praca przebiega bezpiecznie oraz sprawnie. Gabinety lekarskie tworzą profesjonalne Centrum Medyczne, które składa się z różnych dziedzin oraz specjalistów.

Wynajem powierzchni pod gabinety medyczne

Decydując się na wynajem powierzchni medycznej, należy zwrócić uwagę na wyposażenie wnętrza oraz jego wykończenie. Właściwie zabezpieczone podłoże, ściany to podstawa dobrego gabinetu lekarskiego.

  • Miejsce użyteczności publicznej – powierzchnie medyczne muszą być odpowiednio dostosowane do wszystkich pacjentów, dlatego niezbędne jest zastosowanie udogodnień dla osób niepełnosprawnych oraz starszych pacjentów. Ważnym jest również zamontowanie odpowiednio szerokich drzwi oraz wind, co zostało zapewnione w Nobel Tower. Również toalety muszą zostać właściwie dostosowane i gwarantować pełny obrót wózka w kabinie.
  • Pokrycie ścian oraz podłóg – powierzchnie pod gabinety medyczne muszą zostać tak zabezpieczone, by nie narażały pacjentów na poślizgnięcie się lub ewentualne złamanie. Podłoga w takich obiektach powinna być pokryta antypoślizgowym oraz łatwo zmywalnym materiałem, który jest odporny na środki chemiczne oraz wchłanianie środków organicznych. Najlepiej sprawdzają się w tym celu: płytki gresowe, ceramiczne, wykładzina kauczukowa lub linoleum. Na ścianach, szczególnie w miejscu ujęcia wody, również warto zastosować trwały laminat lub płytki.
  • Profesjonalne meble medyczne – w gabinetach lekarskich muszą znajdować się specjalistyczne meble, spełniające wszelkie wymagania dotyczące sterylności, powinny być również trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. W Gabinetach mogą znajdować się biurka nie standardowe, a najlepiej wykonane z metalu, który gwarantuje większą wytrzymałość oraz możliwość utrzymania nieskazitelnej czystości. Niezbędne mogą okazać się również szafki laboratoryjne oraz szafki lekarskie, które są idealnym miejscem na bezpieczne przechowywanie informacji o pacjentach.

Aranżacja gabinetu lekarskiego – mimo, że pomieszczenia przeznaczone pod wynajem powierzchni medycznych muszą spełniać pewne normy i to one są podstawą w projekcie aranżacyjnym, nie trzeba rezygnować z walorów estetycznych, które mogą zdobić gabinety. Przychodnie, porady stomatologiczne i specjalistyczne mogą być ozdobione dowolną kolorystyką. Wnętrza w Nobel Tower zostały zaprojektowane w minimalistyczny i naturalny sposób, co przynosi spokój i ukojenie. Dzięki zastosowaniu jakościowych materiałów pomieszczenia prezentują się nowocześnie i prestiżowo.

Powierzchnie medyczne – Poznań Jeżyce

Wynajem lokali użytkowych w Nobel Tower to nie tylko zaopatrzenie się w jakościowe pomieszczenie z odpowiednim wyposażeniem, ale również wybór świetnej lokalizacji. Znajdujemy się w centrum poznańskich Jeżyc, w niewielkiej odległości od Dworca Głównego oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zachęcamy Państwa do podjęcia z nami współpracy, w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

nagroda

ue