Otwarcie Nobel Tower

21 listopada 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie Parku naukowo-technologicznego Centrum Zaawansowanych Technologii. Budynek mieści się w samym centrum Poznania, przy ulicy Dąbrowskiego 77A. Uroczystość odbywała się na pierwszym piętrze budynku, na którym zlokalizowane jest centrum kongresowe. Znajdują się tam trzy multimedialne, w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz kantyna.


W tym dniu swą obecnością zaszczyciło nas ponad stu gości, którzy w trakcie swej wizyty mieli okazję wraz z przewodnikami udać się na spacer po Parku. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się powierzchnie wysoko specjalistyczne, w szczególności laboratorium nowoczesnych technologii medycznych oraz laboratorium diagnostyczne. Goście mieli również możliwość zapoznać się z zasadami funkcjonowania jednego z istotniejszych obszarów działania parku, jakim jest inkubator przedsiębiorczości. Inkubator stanowi narzędzie efektywnego wsparcia dla niewielkich i innowacyjnych firm, które uzyskują tu dostęp do niezbędnych usług wsparcia oraz zaplecza w postaci sal konferencyjnych i copy roomu. Przedsiębiorcy mogą korzystać również z usług wirtualnego sekretariatu oraz brać udział w organizowanych w Nobel Tower konferencjach i szkoleniach .
Nobel Tower jest parkiem naukowo – technologicznym skupiającym innowacyjne firmy, głównie z branży medycznej, biotechnologicznej oraz IT. Budynek powstał przy wsparciu środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Nobel Tower wyróżnia się na tle innych tego typu inwestycji klastrem medycznym, który skupia firmy z podobnych dziedzin, aby mogły współpracować i efektywnie wykorzystywać swoje zasoby.
Nobel Tower jest w większości skomercjalizowany i zapewnia zatrudnienie ponad 500 osobom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia Nobel Tower

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ<<<-

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

Zobacz Nobel Tower w serwisie miejscakonferencyjne.pl

nagroda

ue