Przycisk3

Biura

Biura z widokiem na park...

Nowoczesne biura i przyjazny design podkreślą prestiż Nobel Tower. Budynek wyposażony w inteligentne i energooszczędne systemy ułatwi funkcjonowanie firm, wyeksponuje proekologiczną postawę i obniży koszty eksploatacyjne. Nowoczesne rozwiązania zapewnią komfort pracy...

Inkubator

Inkubator - plug&work...

Dla małych firm oraz start upów stworzyliśmy inkubator przedsiębiorczości – miejsce, w którym każdy będzie mógł rozpocząć i rozwinąć działalność w systemie plug&work. Innowacyjne pomysły będą dodatkowo promowane. Inkubator to: kompleksowo wyposażone i wykończone biura, moduły biurowe dowolnej wielkości, wyposażone indywidualne stanowiska pracy, salki spotkań copyroom...

Laboratoria

Laboratoria dla B+R...

Nobel Tower oferuje nowoczesne laboratoria, idealne do prac badawczo-rozwojowych. Konstrukcja oraz infrastruktura budynku zostały od podstaw zaprojektowane w sposób zapewniający bezpieczeństwo interdyscyplinarnych badań z zakresu biologii, informatyki i medycyny...

Sale konferencyjne

Nowoczesne Centrum Konferencyjne...

Centrum konferencyjne zapewnia infrastrukturę do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz spotkań branżowych. Tematyka będzie dostosowana do zapotrzebowania lokatorów parku, a kalendarium imprez dotrze bezpośrednio do zainteresowanych firm. Centrum konferencyjne to: modułowa sala konferencyjna na ponad 100 osób, 19 średnich i małych sal konferencyjnych rozmieszczonych na piętrach.

Nobel Tower

Nobel Tower Centrum Zaawansowanych Technologii to zlokalizowany w centrum Poznania budynek - Park Naukowo Technologiczny, w którym znajdują się powierzchnie biurowe, laboratoryjne i sale konferencyjne.

romb

O nas

Głównym celem Centrum Zaawansowanych Technologii jest realizacja projektu w ramach działania...

Czytaj więcej

Lokale użytkowe

Nobel Tower to energooszczędny, inteligentny, "zielony", przyjazny dla zdrowia biurowiec...

Czytaj więcej

Nasze usługi

Usługi proinnowacyjne świadczone przez Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower przyczyniają się do wzmocnienia konkurencyjności...

Czytaj więcej

Najemcy

023

Bio Rebel

Bio Rebel specjalizuje się w dystrybucji nowatorskich rozwiązań na rynku kosmetycznym. Zajmujemy się obsługą sieci handlowych, działalnością hurtową, budujemy także własną sieć sprzedaży detalicznej.
Doskonale znamy specyfikę i charakter branży kosmetycznej. Pozyskujemy europejskie oraz światowe marki dla naszych Klientów. Posiadamy zaplecze pracowników doświadczonych w handlu międzynarodowym, odpowiedzialnych za sektor europejski oraz globalny, m.in. kontakty z Azją. Tworzymy kompleksową komunikację marketingową marek i wspieramy sieci sprzedaży.
Bio Rebel Sp. z o.o. zatrudnia możliwie najlepszych specjalistów oraz jest stale w bliskiej współpracy z partnerami w celu generowania nadzwyczajnych rezultatów i satysfakcji klienta.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.biorebel.pl

 

 

 

 

022

Lamar-Telecom

Firma Lamar-Telecom specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań komunikacji głosowej. Skupia specjalistów z zakresu zarówno tradycyjnych systemów telekomunikacyjnych, jak również nowoczesnych rozwiązań VoIP. Wartością dodaną jest znajomość platform Call Center, systemów komunikacji bezprzewodowej IP-DECT czy systemów videokonferencji. Ostatecznie pomagamy naszym klientom w optymalizacji i unowocześnianiu komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, co w realny sposób przekłada się na wydajność i efektywność pracy oraz pomagamy usprawnić kanały komunikacji zewnętrznej, co bezpośrednio wiąże się z podniesieniem rentowności.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.lamar-telecom.pl

 

 

 

 

020

Software Forces

Software Forces specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania do szeroko rozumianej optymalizacji łańcucha dostaw, w tym w szczególności, w zakresie planowania popytu i optymalizacji logistyki. Jednocześnie zapewniamy profesjonalne usługi konsultingowe z wykorzystaniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych konsultantów i Partnerów.

Software Forces to Grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, logistyce, szeroko rozumianej sprzedaży i usługach konsultingowych. Jesteśmy entuzjastami innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji i rozwoju biznesu. Wraz z naszymi współpracownikami i partnerami zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście do wszystkich projektów.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.softwareforces.eu

 

 

 

 

 

002

 IVITA ginekologia i leczenie niepłodności

"Nasza misja: stworzenie nowoczesnego, przyjaznego i komfortowego dla pacjentów i ich rodzin miejsca leczenia chorób kobiecych i przywracania płodności"
Postanowiliśmy stworzyć w Poznaniu wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów w zakresie ginekologii i psychologii pozwolą odczuwać radość z nowego istnienia szerokiej grupie pragnących dziecka, a zmagających się z niepłodnością par.
Nasza klinika jest miejsceM gdzie każdy z Państwa zostanie potraktowany indywidualnie .Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opieką. Ogromną wagę przykładamy także do badań prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszej klinice pacjenci będą mieli do nich zawsze pełny dostęp.
Wierzymy w nasz projekt. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszej poznańskiej klinice już wkrótce wiele osób będzie cieszyło się zdrowiem i szczęśliwym rodzicielstwem.

 

016

 

 

 

3D WORKSHOP: LIGHT ORIGIN - PRACOWNIA3D

Dobra, komercyjna wizualizacja to kombinacja zaawansowanej technologii, atrakcyjnego pomysłu, perfekcyjnej techniki i pracy, która została w nią włożona. Dla nas to miłość. Kochamy tworzyć wizualizacje. Skontaktuj się z nami, i stwórzmy coś pięknego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na: www.pracownia3d.pl

 

 

 

 

003a

 

Talnet Apps

Talnet Apps to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Firma w branży istnieje od 2007 roku i przez ten czas nabyła niezbędne doświadczenie by stać się solidnym partnerem, a jednocześnie konkurentem na rynku technologii internetowych. Tworzymy głównie strony www, aplikacje internetowe i mobilne oraz zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym (pozycjonowanie SEO, marketing szeptany, media społecznościowe, kampanie AdWords) oraz pełną identyfikacją wizualną firm. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą na www.talnet.pl.

 

 

 

 

 

017

 

 

RenderBuzz - Możesz na nas liczyć!

Silna i szybka renderfarma? Zapraszamy 24 godziny, przez 7 dni tygodnia do RenderBuzz!

- Zarządzanie projektami przez WWW lub aplikację mobilną,
- Obsługa wiodących aplikacji 3D i plug-in'ów,
- Wygodne formy płatności za wykorzystane zasoby,
- Możliwość obsługi całych firm - osobne sub-konta dla pracowników,
- FAQ, przewodniki oraz darmowy support!

Pamiętaj, możesz na nas liczyć! www.renderbuzz.com

 

 

 

018

 

Deal3D - Konfiguratory 3D

Deal 3D to bardzo nowoczesna, intuicyjna usługa, która umożliwi Ci szybkie wejście w świat trójwymiarowej konfiguracji i sprzedaży Twoich produktów przez internet. To gotowe rozwiązanie, pozwalające tworzyć strony WWW i sklepy internetowe po brzegi wypełnione produktami, które można konfigurować/personalizować i oglądać pod dowolnym kątem, w pełnym 3D. Nasza technologia pozwala składać dowolny produkt z elementów, zupełnie jak montaż na taśmie produkcyjnej. Dzięki temu elementy te możemy dowolnie wymieniać na inne, a wygląd produktu natychmiast się zmienia. Ty sprzedajesz produkt, klient go wygodnie personalizuje wg swojego gustu - to proste! Jak bardzo?

Dowiedz się więcej na naszej stronie: www.konfiguratory3d.pl

 

 

006b

Pearson IOKI sp. z o.o.

Pearson IOKI to ze­spół zaj­mu­ją­cy się two­rze­niem plat­form i ma­te­ria­łów e-le­ar­nin­go­wych wspie­ra­ją­cych na­ukę ję­zy­ka an­giel­skie­go. Je­ste­śmy czę­ścią gru­py Pe­ar­son – mię­dzy­na­ro­do­wej organi­za­cji z po­nad 200-let­nią hi­sto­rią, co daje nam moż­li­wość pra­cy nad produk­ta­mi o glo­bal­nym za­się­gu, jak i re­al­ne­go kształ­to­wa­nia przy­szło­ści edu­ka­cji na świe­cie. Rozwijamy obecnie trzy duże platformy e-learningowe: MyEnglishLab, New Student Experience i Pearson English Framework, wspierające proces nauczania milionów studentów. Skupiamy się na zapewnieniu użytkownikom najlepszych doświadczeń w toku nauki języka angielskiego. W tym celu, przy użyciu metodyk zwinnych, wykorzystujemy najnowsze technologie.


Więcej o nas:
  ioki.com.pl
Facebook
LinkedIn
Google+

 

007a

Scout Solutions - doradztwo zarządzania

Naszą domeną jest kompleksowe i profesjonalne wsparcie kadr kierowniczych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania strategicznego. Na zlecenie naszych klientów zajmujemy się zarówno zarządzaniem wybranymi obszarami biznesowymi, procesami oraz projektami jak i prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Pomagamy rozwiązywać problemy w zarządzaniu, eliminując marnotrawstwo, optymalizując operacje i redukując koszty. Pomagamy w identyfikacji nowych obszarów działania, odkrywamy potencjał przedsiębiorstwa, poprawiamy rentowność firmy. Rozwiązujemy problemy z komunikacją w firmie, przeprowadzamy analizę stanu firmy i wprowadzamy sprawdzone metody bazujące na Lean. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, skupiając się na uporządkowaniu podstaw. Jesteśmy na 6 piętrze w pokoju 6.17

 

 

 

008

Summ-IT

summ-it świadczy kompleksowe usługi w obszarze IT. Kompetencje naszej firmy skupiają się na wdrożeniach i utrzymaniu baz danych.

Naszym klientom oferujemy:

  • wsparcie systemów,
  • audyty i optymalizacja baz danych,
  • wsparcie procesów biznesowych poprzez wdrożenia Business Intelligence i Reporting Services,
  • budowania systemów wysokiej dostępności - HA,
  • tworzenie i testowanie planów odtwarzania danych – DR i ITCP,
  • certyfikowane oraz autorskie szkolenia.

Misja summ-it: "To be like a Tenzing Norgay, be sure that our customer achieve a summit."

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.summ-it.pl

 

009

 

 

INDYGO GROUP. Skuteczny marketing outsourcing dla firm

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów marketingu. Tworzymy elastyczne i skuteczne, zewnętrzne działy marketingu. Prowadzimy i koordynujemy różnorodne projekty marketingowe. Marketing outsourcing to już teraźniejszość, a my chcemy tworzyć jego najwyższe standardy.

Odwiedź www.indygogroup.pl i skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

 

 

 

011

 

PowerOn

Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze energetycznym. Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej oraz doradztwem energetycznym na obszarze całej Polski. Nasza firma jest oficjalnym partnerem EDF Polska S.A. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni, doświadczeni doradcy i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku. Naszym klientom oferujemy: sprzedaż energii elektrycznej po konkurencyjnych cenach, audyty i optymalizację zużycia energii, kompensację mocy biernej, modernizację układów pomiarowych (TPA), pomiary jakości energii, fotowoltaikę z dofinansowaniem, energooszczędne źródła światła.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.e-poweron.pl

 

 

 

 

012

Kancelaria Adwokacka Jędrzej Niklewicz

Kancelaria Adwokacka Jędrzej Niklewicz specjalizuje się w obsłudze prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem: - prawa kontraktów, - prawa spółek handlowych, - prawa pracy, - prawa administracyjnego. Usługi świadczone są zarówno w ramach stałej obsługi prawnej jak i indywidualnych zleceń. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów przez sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz urzędami administracji publicznej jak i prowadzi doradztwo dotyczące bieżących zagadnień i problemów prawnych.

Zapraszamy do współpracy: www.kancelaria-niklewicz.pl

 

 

 

013

 

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej to jeden z pierwszych ośrodków, który korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań telemedycznych. Świadczy wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Oferujemy kompleksowy zakres świadczeń i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych proponowanych w medycynie. Nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu badań tomograficznych, rentgenowskich oraz densytometrycznych. Aby zapewnić pełen komfort, pracownie zostały wyposażone w wygodne przebieralnie, przestronną poczekalnię oraz sprawnie działającą recepcję.

Zapraszamy na www.pcdo.pl

 

 

014

 

4strategy consulting

Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w kluczowych obszarach ich działalności. Misja ta realizowana jest poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny controllingu, finansów i zarządzania. Specjalizujemy się w szeroko pojętym doradztwie controllingowym.
Oferujemy naszym klientom:
- przygotowanie kokpitów menedżerskich
- pomoc w optymalizacji kosztów
- opracowanie strategii biznesowej
- outsourcing controllingu i księgowości

Zapraszamy do współpracy www.4strategy.pl

 

 

015

 

TnT Label- automatyczna identyfikacja produktów

TnT Label oferuje szeroką gamę doskonałej klasy artykułów w zakresie identyfikacji produktów m. in. kolorowe etykiety samoprzylepne, przywieszki bezklejowe, etykiety shrink sleeve, IML, RFID i wiele innych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, staramy się dostarczać Klientom rozwiązania optymalne dla ich potrzeb. Jako profesjonalna firma oferujemy materiały do produkcji etykiet wykonane z najlepszych surowców, a jakość naszych usług stoi na najwyższym europejskim poziomie. Produkcja etykiet to bardzo złożony proces obejmujący szereg działań: od starannego doboru odpowiednich surowców, po uzyskanie produktu finalnego o odpowiednich właściwościach. Przywiązujemy ogromną wagę do standardów jakości wykorzystywanych w procesie produkcji oraz dostarczanych usług. Czynimy to w trosce o zadowolenie Klientów, których zaufanie pozwoliło nam osiągnąć naszą obecną, stabilną pozycję na krajowym i zagranicznym rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy na:www.tnt-label.eu

 

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

Zobacz Nobel Tower w serwisie miejscakonferencyjne.pl

nagroda

© 2016 Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower. All Rights Reserved.

ue