Zarezerwuj sale


      


 2018016

MICHAŁ BURTOWY – ADWOKAT


Kancelaria w Poznaniu, gromadząca ekspertów w kilku specjalizacjach, takich jak: prawo rodzinne, prawo drogowe, prawo karne, prawo medyczne, kredyty frankowe, sprawy odszkodowawcze, bankowe i deweloperskie, obsługa firm. Jesteśmy autorami i współautorami książek (w tym komentarzy do ustaw), artykułów w czasopismach prawniczych i omówień wyroków sądowych. Dzięki naszej wiedzy, pasji i zaangażowaniu, dynamicznie prowadzimy sprawy zarówno proste, jak i skomplikowane. Staramy się przy tym zapewnić naszym klientom poczucie akceptacji, bezpieczeństwa i przystępności. To zapewnia nam liczne rekomendacje od zadowolonych z naszej pracy osób, którym pomogliśmy w wielu – często bardzo trudnych – sytuacjach życiowych.

Adresy stron:  burtowy.pl/  /  odzyskaj.info.pl  /  kontaktyzdzieckiem.eu

 2018016

ORION EXPRESS


Jesteśmy firmą spedycyjną wspierającą naszych partnerów w obszarze logistyki. Specjalizujemy się w organizacji przewozów drogowych na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy ładunków każdego rodzaju, począwszy od drobnych wysyłek, jak kilka paczek lub palet po transport całopojazdowy dużymi naczepami. Serwis na bardzo wysokim poziomie zapewnia zespół młodych, ambitnych i pracowitych osób. Dla których praca w międzynarodowym środowisku z ludźmi zarówno reprezentującymi rozpoznawalne duże firmy oraz małe lokalne przedsiębiorstwa prowadzone przez inspirujące i wspaniałe osoby, to czysta przyjemność.

Adres strony: www.orionexpress.eu

 2018020

Ekofabryka

Firma Ekofabryka powstała z myślą o środowisku naturalnym. Wierzymy, że małe kroki i drobne czynności w życiu codziennym mogą zmienić wiele. Specjalizujemy się w pojemnikach do segregacji odpadów i rozwiązaniach mających na celu lepszą gospodarkę odpadami dedykowanych dla klientów przemysłowych, instytucjonalnych, samorządowych, komunalnych oraz finalnych. Nie boimy się innowacyjnych rozwiązań, których nie ma jeszcze w Polsce oraz autorskich pomysłów by kompleksowo i nowatorsko szerzyć świadomość i rozwiązania proekologiczne.

Adres strony: www.ekofabryka.com.pl

 2018020

Szwak i Spółka

Szwak i Spółka to zatrudniające kilkadziesiąt osób centrum usług księgowych również dla coraz większych podmiotów. Wykorzystując swój elektroniczny obieg dokumentów eCurcuma i raportowanie online business intelligence specjalizują się w digitalizacji procesów w księgowości dostarczając dzięki temu szybko świeże dane zarządcze w wysokiej jakości. Nasza oferta to kompleksowy, wyspecjalizowany pakiet usług księgowo-podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak i duże, dynamicznie rozwijające się spółki akcyjne. Księgujemy i przedstawiamy Zarządom dane w formie ułatwiającej podejmowanie kluczowych dla firmy decyzji. Współpracujemy z niezależnymi kancelariami prawnymi, podatkowymi oraz audytorskimi. Mamy dostęp do najlepszych programów finansowo-księgowych oraz specjalistycznych publikacji i serwisów internetowych. Poza wieloletnim doświadczeniem i wiedzą wyróżnia nas elastyczne podejście, szybkość reakcji oraz rzetelność wykonywanych usług.

Adres strony: www.szwak.pl

 2018020

SpeedPhoto

Oferujemy wynajem fotobudek na różnego rodzaju imprezy, eventy, wesela, urodziny itp. Nasze fotobudki wywołują personalizowane kultowe paski, wydruk których odbywa się od razu po zrobieniu zdjęć i zajmuje około 15 sekund. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Adres strony: www.speedphoto.pl

 2018020

Plugbox

Plugbox, marka należąca do Dr Dudziak Sp. z o.o., która dostarcza nowoczesne systemy stacji ładowania do samochodów elektrycznych, zoptymalizowane pod względem funkcjonalności oraz kosztów. Bierzemy czynny udział w rewolucji która obecnie zastępuje transport oparty na silnikach spalinowych, napędem elektrycznym. Wspomagamy bardzo dynamiczny proces tworzenia infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce oraz Czechach.

Adres strony: -

 2018001

ADAPTIVE APPLICATIONS

„Firma Adaptive Applications zajmuje się narzędziami analitycznymi opartymi o technologię chmurową oraz tworzeniem aplikacji mobilnych”

Adres strony: www.adaptive-applications.com

 2018002BIZNES PARTNERS

BIZNES PARTNERS to autonomiczne biuro, które obejmuje zakresem swojej działalności wszystkie rodzaje FINANSOWANIA - zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw.  Założycielem, właścicielem oraz głównym ekspertem firmy BIZNES PARTNERS jest Tomasz Cieśla. Swoje doświadczenie zawodowe związane z pośrednictwem finansowym rozpoczął już w 2003 roku i przez ponad 11 lat był doradcą finansowym oraz menedżerem oddziałów w największych w kraju firmach pośrednictwa i doradztwa finansowego. Ma na swoim koncie dorobek ok. 1600 zrealizowanych z sukcesem kredytów hipotecznych oraz wieluset kredytów firmowych, leasingów i kredytów konsumpcyjnych na łączną kwotę ponad 200-stu milionów PLN.
W chwili obecnej biuro BIZNES PARTNERS bazuje w 95% na poleceniach i rekomendacjach dotychczasowych klientów. Wynik ten jest skutkiem podejścia firmy, bazującego na rzetelności, fachowości oraz pełnym rozeznaniu i realizowaniu preferencji klientów.
BIZNES PARTNERS posiada zawarte z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi umowy współpracy, dzięki którym klient niemal w każdym przypadku nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z usługą. Jest to zatem bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu masz dostęp do wszystkich banków w jednym miejscu wraz z możliwością ich merytorycznego porównania oraz pełnej koordynacji procesu kredytowego.

Zapraszam do współpracy
Tomasz Cieśla
 Adres strony: www.biznespartners.pl

 2018003BSU MULTIPARTNER

Spółki Grupy BSU oferują pełną ofertę towarzystw ubezpieczeniowych i ich produktów w obszarze ubezpieczeń. Każdy klient nawiązujący współpracę z nami uzyskuje dostęp do najwyższej klasy usług w dobrych cenach. Nasi doradcy w obszarze produktów ubezpieczeniowych zapewnią kompleksową pomoc w zakresie pełnej oferty rynku ubezpieczeń, troszcząc się o pełne dopasowanie oferty do indywidualnych wymagań klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami

Adres strony: www.bsu.com.pl

 2018005DWD BAUTECH

DWD BauTech Sp. z o.o. działa na rynku budownictwa kubaturowego, oferując systemy doświetleń dachowych i oddymiania oraz systemy podciśnieniowego odwodnienia dachu. Głównym celem firmy jest oferowanie produktów najwyższej jakości oraz profesjonalna, rzetelna i kompleksowa obsługa klienta. Produkty z oferty firmy powstają w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Niewiadowie k. Tomaszowa Mazowieckiego. W ofercie firmy znajdują się świetliki łukowe świetliki do płyt warstwowych oraz klapy oddymiające wolnostojące i wbudowane w świetliki. Wyroby te wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które dostarczane są przez stałych dostawców, co pozwala potwierdzić zgodność produktów z normami europejskimi. Produkty z asortymentu firmy są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, przy zachowaniu wymaganych standardów bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów. W zakresie systemów i produktów z oferty zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, wsparcie projektowe i kompleksową usługi montażowe.

Adres strony: www.dwdbautech.pl

 2018009INCOME

Kancelaria Rachunkowa IN.COME zajmuje się obsługą księgowo - kadrową firm osób fizycznych, spółek oraz stowarzyszeń i fundacji. Od 2011 roku wpieramy działalność gospodarczą ponad 130 podmiotów ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo prawno - podatkowe naszych klientów.

Adres strony: http://in-come.pl/

 2018010LAJAC

Lajac dostarcza orurowanie, węże, zawory i zasuwy, wentylatory, odciągi punktowe, wentylatory wysokociśnieniowe, jednostki ssące wysokiego podciśnienia, filtry mgły olejowej i produkty certyfikowane ATEX.
Nasze obszary działalności: pył, kurz, i odpylanie wiórów, dymy spawalnicze, separacja mgły olejowej, separacja w środowisku wybuchowym.
Nasze rynki: Jesteśmy reprezentowani w Skandynawii, Niemczech, Polsce, Beneluksie, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii i Finlandii. Naszym celem jest globalny rozwój poprzez poszerzanie zakresu produktów i zwiększanie udziału w rynkach, gdzie zawsze jesteśmy skupieni na naszych Klientach.
Lajac jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców systemów i produktów do odpylania.

 2018011LEDBIM

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji nowoczesnych ekranów LED. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń takich jak telebimy zewnętrzne, ekrany diodowe wewnętrzne oraz ekrany mobilne. Produkty naszej marki można spotkać m. in. w centrach handlowych, salonach samochodowych, biurach oraz na ulicach jako różnej wielkości nośniki reklamy zewnętrznej.
Bogaci w wiedzę i doświadczenie proponujemy najbardziej efektywne i kompleksowe rozwiązania. Wyróżniamy się profesjonalizmem, wysoką jakością produktów, elastycznymi warunkami współpracy.

Adres strony: www.ledbim.pl

 2018013MPOLISY

mPolisy.pl Sp. z o.o. od 2011 roku jest pośrednikiem ubezpieczeniowym specjalizującym się w obsłudze ubezpieczeń małych i średnich firm, podmiotów leczniczych i lekarzy, wspólnot mieszkaniowych oraz sportowców. Spółka ma swoją siedzibę w Poznaniu oraz posiada 2 przedstawicielstwa w Bydgoszczy oraz Radomiu.

Adres strony: www.mPolisy.pl

 

 2018015

POLYTRADE MANAGEMENT

Zajmujemy się rozwojem i wsparciem eksportu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze  usługi pozyskiwania klientów i partnerów biznesowych są optymalnym rozwiązaniem dla firm planujących ekspansję zagraniczną. Specjalizujemy się w rynkach UE i wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina).

Adres strony: www.eastconnect24.com

 2018017

SYSTEM-IT

Istniejemy od 2002 roku. Posiadamy doświadczenie, które zdobywaliśmy w ciągu tych wszystkich lat aktywnie zaznaczając swoją obecność na rynku. Dzięki stałym kontaktom z naszymi klientami oraz partnerami w biznesie możemy poznawać oraz w pełni zaspokajać nowo powstające potrzeby rynku IT.
W chwili kiedy zostajesz naszym klientem, możesz liczyć na:
- Zabezpieczenie przed kradzieżą i wyciekiem danych
- Bezawaryjną i ciągłą pracę Twoich systemów informatycznych
- Doświadczenie poparte certyfikatami
- Pomoc w rozwiązywaniu problemów
- Kompleksowe rozwiązania dla Twojej organizacji
- Najwyższej jakości obsługa przed i po wdrożeniowa

Adres strony: www.system-it.pl

 2018018

TRICHOMEDIC

TRICHOMEDIC®    Kinga Estera Jach-Skrzypczak
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA TRYCHOLOGICZNA od 1993 roku.
Analiza, diagnoza, terapie, profilaktyka skóry głowy i włosów bez względu na wiek Pacjenta. Szkolenia i kursy trychologiczne wielopoziomowe - Trychologiczne Centrum Edukacji TCE 

Adres strony: www.trichomedic.com

 2018020

XANTUM

XANTUM zajmuje się kompleksowym wdrożeniem rozwiązania eCommerce od konsultacji dotyczących działania środowiska, projektu graficznego, wdrożeniem platformy Magento opartej o indywidualny projekt graficzny, wdrożenie funkcjonalności sklepu takich jak płatności, dostawy, czy integracje z systemami zewnętrznymi (magazyny, księgowość). Dodatkowo doradzamy w doborze funkcjonalności i wprowadzamy zaawansowane rozszerzenia sklepu (programy lojalnościowe, zaawansowane obliczanie kosztu dostawy zależne od wagi koszyka czy kraju dostawy i inne).
Prócz wdrożenia platformy sklepowej mamy dodatkową komórkę, która zajmuje się obsługą naszych klientów w kwestiach pozycjonowania, SEM, promocji produktów w sieci Google, prowadzeniem Social Media, remarketingiem, reklamach w Social Media. Dodatkowo pomagamy we wdrożeniu Google Analytics i mierzeniu ruchu oraz produkujemy materiały wideo pokazujące jak wprowadzać zmiany w sklepie, by pracownicy mogli bez naszej pomocy administrować sklepem. Przez cały okres po wdrożeniu świadczymy także usługi rozwijania platformy i wsparcia powdrożeniowego.

Adres strony: www.xantum.pl

035aezAKADEMIA EDUKACJI ZAWODOWEJ

Akademia Edukacji Zawodowej - szkolenia dla firm i osób indywidualnych z dofinasowaniem do 80% ceny z UE. Firma wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych działająca jako certyfikowana Akademia Edukacyjna Fundacji VCC oraz posiadająca akredytację na szkolenia zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wskaż jakiego szkolenia potrzebujesz a przygotujemy szkolenie dedykowane dla Ciebie i to z dofinasowaniem !

034thTHTG TO SOFTWARE HOUSE

Thtg to Software House dostarczający produkty dla firm i instytucji z obszaru CRM, analizy danych i modułów sztucznej inteligencji. Thtg to także partner Microsoft, z którym wdrażane są rozwiązania z dziedziny właśnie sztucznej inteligencji, Office, one drive, Azure czy też centralnych szyn danych. Thtg istnieje na rynku od 2011 roku i wdraża lub obsługuje firmy z listy top 100 firm w Polsce.

Adres strony: www.thtg.pl

031aMOTIMED

Motimed to zespół gabinetów lekarskich o szerokim zakresie specjalizacji lekarskich. Koncentrujemy się na kompleksowym leczeniu patologii narządu ruchu i wsparciu pacjentów w szybkim powrocie do pełnej sprawności. Wśród naszych specjalności znajdą Państwo także ginekologię i położnictwo, endokrynologię, leczenie niepłodności, chirurgię ogólną, proktologię, radiologię, ortopedię dziecięcą, rehabilitację i psychologię.

Adres strony: www.facebook.com/GabinetyMotimed

028

AGENCJA SEM / SEO SEMPIRE POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Agencja SEM / SEO SEMPIRE z Poznania specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu reklamy internetowej i zwiększania widoczności stron internetowych oferując: Audyty SEO, Pozycjonowanie, w tym pozycjonowanie lokalne i pozycjonowanie sklepów internetowych, Kampanie promocyjne i reklamę w Google (Linki sponsorowane Google Ads, Reklamę graficzną Google Display Network), Remarketing, Zakupy Google, Content marketing, Szkolenia i konsultacje SEO. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę z obszarów SEO i SEM, popartą wieloletnim doświadczeniem. We współpracy z klientami stawiamy na partnerskie relacje i przejrzyste zasady, które procentują długofalową współpracą i osiąganiem najlepszych rezultatów! Na bieżąco wymieniamy się istotnymi informacjami z naszymi partnerami biznesowymi. Słuchamy naszych klientów, aby dokładnie zrozumieć ich biznesy i oczekiwania oraz wdrożyć i podpowiedzieć najlepsze rozwiązania i kierunki rozwoju stron www. Znajomość wielu branż, wysoka jakość oferowanych usług oraz nowoczesna technologia sprawiają, że Klienci SEMPIRE sprawnie realizują swoje cele biznesowe.
Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź ile kosztuje pozycjonowanie - zamów bezpłatną wycenę działań reklamowych.

Więcej o nas: www.sempire.pl

027VIVRE MOJA APTEKA

VIVRE Moja Apteka to nowoczesna apteka z klimatem, mieszcząca się w budynku Nobel Tower w Poznaniu. Jesteśmy apteką, która niezwykle dynamicznie się rozwija. Szczególny nacisk kładziemy na opiekę farmaceutyczną, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie i sympatie bardzo dużej liczby zadowolonych klientów.  Z każdym miesiącem staramy się poszerzać swój asortyment, zakres usług, a także kształcić nasz personel, aby móc świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu cieszymy się dobrą opinią oraz zaufaniem Naszych Klientów.   Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie w komfortowych warunkach, w konkurencyjnych cenach będziecie mogli zakupić leki, suplementy diety, kosmetyki oraz sprzęt medyczny najlepszych firm farmaceutycznych. W naszej aptece czeka na Państwa szeroka gama leków gotowych, duży asortyment kosmetyków i dermokosmetyków oraz leki recepturowe. Polecamy Państwu sprawdzone, wysokiej jakości i skuteczne w działaniu produkty pielęgnacyjne. Zawsze znajdą u nas Państwo miłą, przyjazną, dyskretną atmosferę, a wysoko wykwalifikowany personel jest gotów do udzielenia porad. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy do naszego szerokiego grona zadowolonych klientów i życzymy Państwu udanych zakupów w VIVRE Moja Apteka.

024SHEN MEDYCYNA HOLISTYCZNA

Holistyczne podejście do człowieka, leczenie przyczyn a nie objawów chorób przy pomocy akupunktury, diety i ziół.

Adres strony: www.shen.com.pl

023BIO REBEL

Bio Rebel specjalizuje się w dystrybucji nowatorskich rozwiązań na rynku kosmetycznym. Zajmujemy się obsługą sieci handlowych, działalnością hurtową, budujemy także własną sieć sprzedaży detalicznej.
Doskonale znamy specyfikę i charakter branży kosmetycznej. Pozyskujemy europejskie oraz światowe marki dla naszych Klientów. Posiadamy zaplecze pracowników doświadczonych w handlu międzynarodowym, odpowiedzialnych za sektor europejski oraz globalny, m.in. kontakty z Azją. Tworzymy kompleksową komunikację marketingową marek i wspieramy sieci sprzedaży.
Bio Rebel Sp. z o.o. zatrudnia możliwie najlepszych specjalistów oraz jest stale w bliskiej współpracy z partnerami w celu generowania nadzwyczajnych rezultatów i satysfakcji klienta.

Adres strony: www.biorebel.pl

020SOFTWARE FORCES SP. Z O.O.

Software Forces specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania do szeroko rozumianej optymalizacji łańcucha dostaw, w tym w szczególności, w zakresie planowania popytu i optymalizacji logistyki. Jednocześnie zapewniamy profesjonalne usługi konsultingowe z wykorzystaniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych konsultantów i Partnerów.
Software Forces to Grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, logistyce, szeroko rozumianej sprzedaży i usługach konsultingowych. Jesteśmy entuzjastami innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji i rozwoju biznesu. Wraz z naszymi współpracownikami i partnerami zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście do wszystkich projektów.

Adres strony: www.softwareforces.eu

002aIVITA GINEKOLOGIA I LECZENIE NIEPŁODNOŚCI

IVITA to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Dajemy realną nadzieję na powiększenie rodziny, zapewniamy równe szanse na starcie. Nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów, sukcesywnie pomagają parom zmagającym się z niepłodnością.
W naszej klinice niepłodności znajdziecie nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale przede wszystkim przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel – począwszy od pracowników recepcji, po lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków czy fizjoterapeutów. Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opieką. Ogromną wagę przykładamy także do badań prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszej klinice pacjenci mają do nich zawsze pełny dostęp.

Adres strony: www.ivita.eu

006b

PEARSON IOKI SP. Z O.O.

Pearson IOKI to ze­spół zaj­mu­ją­cy się two­rze­niem plat­form i ma­te­ria­łów e-le­ar­nin­go­wych wspie­ra­ją­cych na­ukę ję­zy­ka an­giel­skie­go. Je­ste­śmy czę­ścią gru­py Pe­ar­son – mię­dzy­na­ro­do­wej organi­za­cji z po­nad 200-let­nią hi­sto­rią, co daje nam moż­li­wość pra­cy nad produk­ta­mi o glo­bal­nym za­się­gu, jak i re­al­ne­go kształ­to­wa­nia przy­szło­ści edu­ka­cji na świe­cie. Rozwijamy obecnie trzy duże platformy e-learningowe: MyEnglishLab, New Student Experience i Pearson English Framework, wspierające proces nauczania milionów studentów. Skupiamy się na zapewnieniu użytkownikom najlepszych doświadczeń w toku nauki języka angielskiego. W tym celu, przy użyciu metodyk zwinnych, wykorzystujemy najnowsze technologie.

Więcej o nas: www.ioki.com.pl, Facebook, LinkedIn, Google+

007aSCOUT SOLUTIONS - DORADZTWO ZARZĄDZANIA

Naszą domeną jest kompleksowe i profesjonalne wsparcie kadr kierowniczych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania strategicznego. Na zlecenie naszych klientów zajmujemy się zarówno zarządzaniem wybranymi obszarami biznesowymi, procesami oraz projektami jak i prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Pomagamy rozwiązywać problemy w zarządzaniu, eliminując marnotrawstwo, optymalizując operacje i redukując koszty. Pomagamy w identyfikacji nowych obszarów działania, odkrywamy potencjał przedsiębiorstwa, poprawiamy rentowność firmy. Rozwiązujemy problemy z komunikacją w firmie, przeprowadzamy analizę stanu firmy i wprowadzamy sprawdzone metody bazujące na Lean. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, skupiając się na uporządkowaniu podstaw. Jesteśmy na 6 piętrze w pokoju 6.17

009INDYGO GROUP. SKUTECZNY MARKETING OUTSOURCING DLA FIRM

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów marketingu. Tworzymy elastyczne i skuteczne, zewnętrzne działy marketingu. Prowadzimy i koordynujemy różnorodne projekty marketingowe. Marketing outsourcing to już teraźniejszość, a my chcemy tworzyć jego najwyższe standardy.

Adres strony: www.indygogroup.pl

011POWERON

Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze energetycznym. Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej oraz doradztwem energetycznym na obszarze całej Polski. Nasza firma jest oficjalnym partnerem EDF Polska S.A. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni, doświadczeni doradcy i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku. Naszym klientom oferujemy: sprzedaż energii elektrycznej po konkurencyjnych cenach, audyty i optymalizację zużycia energii, kompensację mocy biernej, modernizację układów pomiarowych (TPA), pomiary jakości energii, fotowoltaikę z dofinansowaniem, energooszczędne źródła światła.

Adres strony: www.e-poweron.pl

nagroda

ue