Dolina Warty jest bardzo przyszłościowym regionem ze względu na szybkie tempo rozwoju gospodarczego oraz lokalizację. Poznań położony jest na trasie wschód-zachód (Warszawa- Berlin) i północ-południe (Gdańsk-Katowice). To strategiczne umiejscowienie wpływa na szybki rozwój stolicy Wielkopolski. Doskonałe połączenie nową autostradą A2 to zaledwie 3 godziny do Berlina oraz do najnowszego lotniska Berlin Brandenburg International.


Poznań to jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. Tu studiuje ponad 150 000 studentów na ponad 200 kierunkach w 28 uczelniach wyższych i 18 placówkach Polskiej Akademii Nauk. Stolica Wielkopolski jest prężnie rozwijającym się centrum naukowo-gospodarczym. Wiele firm wybiera właśnie Poznań na swoje oddziały B+R, między innymi ze względu na wysoki poziom kształcenia na poznańskich uczelniach.

Poznań jest także dużym ośrodkiem targowym i handlowym o ogromnym potencjale ekonomicznym i kulturalnym. Proinwestycyjna polityka władz miasta, a także bardzo dobre połączenia komunikacyjne sprawiają, że staje się on znakomitym miejscem na siedzibę firmy o wysokich wymaganiach.

Nobel Tower jest usytuowany:

  • przy ul. J. H. Dąbrowskiego, jednej z głównych arterii miasta
  • w parku miejskim
  • w samym centrum miasta, w otoczeniu licznych obiektów użyteczności publicznej: banki, sklepy, restauracje
  • przy przystankach komunikacji miejskiej

 

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

nagroda

ue