Eko Nakręcanie w Nobel Tower

eko post

Już niebawem, 12 maja zapraszamy do udziału w naszym wiosennym ekoprojekcie, który odbędzie się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Celem wydarzenia jest udostępnianie - jak najszerszemu gronu zainteresowanych - projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej.

Jako beneficjenta, nie mogło nas zabraknąć wśród organizatorów, co więcej: jesteśmy dumnym ambasadorem akcji!

Dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przygotowaliśmy sesje warsztatowe, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki nauk przyrodniczych, zmajstrować efektowe drobiazgi z pozornie niepotrzebnych przedmiotów, zbudować hybrydowe miasto przyszłości lub zaszaleć z nową, ekologiczną fryzurą. Mali szefowie kuchni pod okiem specjalistów z dziedziny dietetyki będą mogli wypróbować kilka sprawdzonych przepisów na zdrowe przekąski oraz napoje. Bez konserwantów i cukru oczywiście.

Twoje dziecko lubi lepić, składać i przycinać? Adam Słodowy to Twój idol z dzieciństwa? A może po prostu lubicie całą rodziną kreatywnie spędzać czas? Wszystkich lubiących majsterkować zapraszamy na unikalne warsztaty ornitologiczne. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko usłyszeć o ptasich sekretach, ale przede wszystkim wykonać i ozdobić budki dla ptasich rodzin. Amatorów piłki nożnej zapraszamy na Trening Mistrzów, który poprowadzą doświadczeni trenerzy z Akademii Piłkarskiej REISSA. Zajęcia zostały przygotowane dla dzieci w dwóch przedziałach wiekowych 5+ (od 5. do 7. lat) oraz 7+ (od 7. do 10 lat). Z taką listą atrakcji po prostu nie sposób się nudzić. Sesje warsztatowe potrwają od godziny 16:00 do 20:00.

Zapisów na poszczególne warsztaty można dokonywać za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz numerów: 734 176 029/795 159 708.

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

Zobacz Nobel Tower w serwisie miejscakonferencyjne.pl

nagroda

ue