Konferencja naukowa

W sobotę 24 października br. w Nobel Tower odbyła się konferencja naukowa połączona z obchodami 20-lecia działalności Instytutu Badań Fizykomedycznych (IBF). W ten wyjątkowy dzień, w jednym miejscu, znalazło się wiele znakomitych postaci branży medycznej.

Cenną prelekcję na temat nowoczesnych technik wykorzystywanych w medycynie wygłosił Kierownik Katedry Chorób Wewnętrznych i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. zw. dr hab. n. med. dr h.c. Aleksander Sieroń. Jubileuszowa konferencja stała się także doskonałą okazją do poznania nowatorskich rozwiązań w diagnostyce kardiologicznej, o których opowiedział prof. IBF dr n. fiz. Jerzy Janicki, dyrektor i profesor IBF, specjalista w zakresie fizyki jądrowej, elektrokardiologii, magnetobiologii oraz biofizyki. Naukową część wydarzenia zwieńczył wykład na temat wykorzystania stałych i zmiennych pól magnetycznych w zwalczaniu bólu, który przedstawił wieloletni Kierownik Katedry Biofizyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, prof. zw. dr hab. n. med. dr hab. n. fiz. dr h.c. Feliks Jaroszyk.

(źródło: Miasto Kobiet)

Poniżej relacja foto z wydarzenia, a tych, którzy chcą zgłębić tematykę poruszoną na spotkaniu zapraszamy do odwiedzenia strony instytutu (www.ibf.com.pl).

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

Zobacz Nobel Tower w serwisie miejscakonferencyjne.pl

nagroda

ue