Zarezerwuj sale


      


 2018002BIZNES PARTNERS

BIZNES PARTNERS to autonomiczne biuro, które obejmuje zakresem swojej działalności wszystkie rodzaje FINANSOWANIA - zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw.  Założycielem, właścicielem oraz głównym ekspertem firmy BIZNES PARTNERS jest Tomasz Cieśla. Swoje doświadczenie zawodowe związane z pośrednictwem finansowym rozpoczął już w 2003 roku i przez ponad 11 lat był doradcą finansowym oraz menedżerem oddziałów w największych w kraju firmach pośrednictwa i doradztwa finansowego. Ma na swoim koncie dorobek ok. 1600 zrealizowanych z sukcesem kredytów hipotecznych oraz wieluset kredytów firmowych, leasingów i kredytów konsumpcyjnych na łączną kwotę ponad 200-stu milionów PLN.
W chwili obecnej biuro BIZNES PARTNERS bazuje w 95% na poleceniach i rekomendacjach dotychczasowych klientów. Wynik ten jest skutkiem podejścia firmy, bazującego na rzetelności, fachowości oraz pełnym rozeznaniu i realizowaniu preferencji klientów.
BIZNES PARTNERS posiada zawarte z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi umowy współpracy, dzięki którym klient niemal w każdym przypadku nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z usługą. Jest to zatem bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu masz dostęp do wszystkich banków w jednym miejscu wraz z możliwością ich merytorycznego porównania oraz pełnej koordynacji procesu kredytowego.

Zapraszam do współpracy
Tomasz Cieśla
 Adres strony: www.biznespartners.pl

nagroda

ue