Biura dla małych firm Poznań

Początkiem każdej nowej firmy jest określenie jej siedziby. Nie zawsze jest to przestrzeń domowa, niekiedy konieczne jest wynajęcie niewielkiego biura, co jest korzystnym rozwiązaniem szczególnie, gdy specyfika działalności oznacza częste wizyty z klientami oraz kontrahentami. W Nobel Tower udostępniamy biura dla startupów oraz małych firm, oferując najbardziej dogodne warunki do rozwoju i kreatywnego myślenia. Nasze minimalistyczne biura są wyposażone w nowoczesny i funkcjonalny sprzęt, w biurowcu znajduje się 11 sal konferencyjnych, w których mogą być organizowane spotkania biznesowe, na miejscu jest także restauracja, apteka oraz recepcja. U nas każda nowa firma znajdzie lokal na miarę swoich potrzeb.

Biura dla nowych firm – najlepsze miejsce w Poznaniu

Nobel Tower znajduje się w bliskim centrum Poznania, w sercu Jeżyc. W niedalekiej odległości znajduje się Dworzec Główny oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dobra lokalizacja to element, który warto wziąć pod uwagę, wybierając miejsce na prowadzenie swojego biznesu. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

  • Przestrzeń do pracy – open space czy małe i oddzielne gabinety? W Nobel Tower znajdują się zarówno mniejsze pokoje, jak i większe pomieszczenia dla dużej grupy ludzi. Decydując się na nie, warto wziąć pod uwagę charakter pracy – przy zadaniach indywidualnych ważną rolę odgrywa spokój i możliwość skupienia, przy burzy mózgów konieczna jest większa powierzchnia. Młode i prężnie rozwijające się firmy często potrzebują rozwiązań łączących w sobie te rodzaje sal.
  • Wyposażenie – do dyspozycji osób wynajmujących pozostają telewizory w salach konferencyjnych, tablice suchościeralne, flipcharty. Pokoje są wyposażone w indywidualne stanowiska pracy. Biura są kompleksowo wyposażone w niezbędne zaplecze techniczne, są one w pełni wykończone, gwarantując komfort pracy.
  • Koszty – nasz budynek posiada inteligentne systemy energooszczędne, które znacznie obniżają koszty eksploatacyjne, co zmniejsza ostateczną cenę wynajmu.

Nasz biurowiec to świetne miejsce na wynajem biura dla nowej firmy, również ze względu na możliwość podnajmu kolejnych pomieszczeń w przypadku rozrastania się działalności o nowych pracowników. Zachęcamy Państwa do współpracy i rozwoju swoich działalności w Nobel Tower.

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

nagroda

ue