Biuro z widokiem na park

Nobel Tower to prestiżowy wieżowiec biurowy klasy A usytuowany na zachód od poznańskiego Rynku, w niedużej odległości od ścisłego centrum i głównego dworca kolejowego. Jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych biurowców w stolicy Wielkopolski za sprawą charakterystycznej elewacji w jasne romby. Obiekt jest wąski i długi, zbudowany w drugiej linii zabudowy. Odsunięcie obiektu od głównej ulicy pozwoliło na wyznaczenie reprezentacyjnego wjazdu i pasa zieleni z drzewami. Biurowiec posiada 14 kondygnacji naziemnych i oferuje ponad 13 500 m2 powierzchni całkowitej. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 550 m2

Położenie pozwala na pełne korzystanie z poznańskiej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej. Lokalizacja umożliwia sprawne przemieszczanie się, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W podziemnej części biurowca znajduje się 100, a w strefie naziemnej 50 miejsc parkingowych.

Z okien Nobel Tower rozpościera się widok na piękny park miejski oraz zabytkową willę, w której to docelowo ma powstać salon SPA i restauracja.

Biuro do wynajęcia na poznańskich Jeżycach

Nowoczesne biura do wynajęcia w Poznaniu oraz ich przyjazny design podkreślają prestiż Nobel Tower. Budynek został wyposażony w inteligentne i energooszczędne systemy ułatwiające funkcjonowanie firm. Biura do wynajęcia w Nobel Tower to proekologiczne powierzchnie pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych udało się pozyskać najlepszy poziom komfortu, jaki mogą odczuwać pracownicy, korzystając z biur w Nobel Tower.

Biuro na wynajem w Nobel Tower

Biura do wynajęcia zajmują powierzchnie 4 000 m kw. Można ją dowolnie aranżować i wyznaczać metraż biur za pomocą modułowych ścian. Pomieszczenia posiadają podwyższone stropy, dzięki temu są bardziej przestronne i zapewniają doskonały komfort pracy.

Zalety oferowanych przez nas przestrzeni biurowych:

• możliwość dowolnego modulowania powierzchni,

• wyposażone powierzchnie biurowe,

• łatwość aranżacji wnętrz,

• brak rozdzielających słupów konstrukcyjnych,

• indywidualna aranżacja powierzchni,

• w pełni wykończone wnętrza łazienek i kuchni,

• doskonała jakość materiałów,

• otwierane okna,

• przestronne i wysokie przestrzenie,

• dobre doświetlenie powierzchni,

• duży parking naziemny i podziemny,

• nowatorski i indywidualny system wentylacji i klimatyzacji z kontrolą wilgotności i świeżości powietrza,

• komputerowy system kontroli dostępu,

• doskonała komunikacja w budynku: szybkie windy, ergonomiczne ciągi komunikacyjne, system bezpiecznej ewakuacji,

• niskie koszty eksploatacyjne.

Wynajem biura – dlaczego warto?

Zapotrzebowania firmy wzrastają wraz z jej rozwojem. Obecnie obserwujemy rozkwit wielu przedsiębiorstw wielu branż, które nie chcąc inwestować we własne biura, wolą zdecydować się na praktyczne rozwiązanie, jakim jest jego wynajęcie. W Poznaniu, centrum wielkopolskiego biznesu, można zdecydować się na dowolną powierzchnię biurową z wieloma zaletami.

Dostęp do nowoczesnego wyposażenia – Nobel Tower oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacznie ułatwiają codzienną pracę. Zarówno układ biur, sal konferencyjnych, jak i dostęp do niezbędnych urządzeń, cateringu oraz parkingu stanowią mocne strony obiektu.

Wynajem kolejnych pomieszczeń w miarę rozwoju firmy – firmy rozpoczynają swoją działalność często od wynajmu jednego pomieszczenia. Wraz z rozwojem, zapotrzebowanie na wynajem kolejnych pomieszczeń wzrasta. W Nobel Tower umożliwiamy wynajem dodatkowych przestrzeni.

Biura do wynajęcia Poznań Jeżyce

Nobel Tower to nowoczesny biurowiec zaprojektowany w stylu neomodernistycznym, którego wykończenie oraz wyposażenie dają wiele komfortu w codziennej pracy osobom wynajmującym. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy, w przypadku pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Szybki kontakt

 

Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

nagroda

ue